Tag Archives: Koloběžky

02Dub/19

Nový Lískovec v pohybu 2019 – závod koloběžek

Vážení přátelé, vážení zákazníci, tímto vás srdečně zveme na vložené koloběžkové závody pro děti a dospělé do Nového Lískovce.

Ve spolupráci s AC Moravská Slavia Brno a v rámci akce Nový Lískovec v pohybu – 2. ročník pořádáme závody na koloběžkách všeho druhu.

Kdy: Neděle 28. dubna 2019 od 10:00

Kde: Nový Lískovec Brno - Park pod plachtami

Přijďte si zazávodit na krásnou trať, vemte s sebou své ratolesti, zastavte se na náš stánek popovídat nebo třeba jen podpořit fanděním borce na okruhu.

Usměvavý stánek Kolobky.cz 🙂

Startovné 50,- Kč.

Občerstvení zajistí Líšeňský pivovar.

Událost na FaceBooku: https://www.facebook.com/events/344267969527637/

01Dub/19

Hurá, je tu! První středeční popracovní vyjížďka

Po zimní pauze jsme zpět v plné síle a po změně času na SELČ startujeme sezónu plnou vyjížděk po krásách Brna a okolí. Vždy po práci nebo škole a to každou středu v šest.

Sraz: 18:00 na mostě u Ronda
Odjezd: 18:15

Trasa: Rondo – Prýgl a zpět

Těšíme se na vás!

Nepadají-li trakaře, vyjíždíme každou středu v šest od Ronda na pár odpoledních kilometrů. Přidat se může kdokoliv s koloběžkou a chutí vyjet. Kdo koloběžku nemá, může si ji zapůjčit na https://kolobky.cz/pujcovna/.

Událost na FaceBooku: https://www.facebook.com/events/672470609875387/

31Bře/19

For Bikes 2019

Vydali jsme se za hranice štatlu a to do vzdáleného Práglu (ano, to je v Čechách), pěkně vlakmo, brzy z rána. V hlavním městě se totiž konala vééélká sláva, čím dál tím více koloběžkový veletrh For (Foot)Bikes. Značky Kostka, Yedoo a Kickbike zde prezentovaly stávající i zbrusu nové modely koloběžek i různé prototypy a speciality. Byl přítomen i Crussis, který představil Jardu Jágra, bohužel pouze na elektrokole. V Praze bylo blaze a vedle obchodních partnerů jsme zde potkali i spoustu koloběžkových kamarádů ze všech koutů této krásné země.

FOTOGALERIE V PŘÍSPĚVKU

Opravdu nádherný kousek se objevil u stánku Kickbiku a to model Safari. Ferrari by se hodilo víc, ale prý to nejde nebo co 😉
Continue reading