+420 608 206 204 # info@kolobky.cz # Prodejna a půjčovna koloběžek - Největší výběr koloběžek v Brně

Kostka, Mibo, Yedoo, Morxes, Crussis, Kickbike, Micro, Chilli, Force, Ortlieb, Pro-T # Hybešova 227/14, Brno

Koloběžky

Bosonožská koloběžka

Zapište si do kalendáře: 3.9.2023 – Bosonožská koloběžka. Dozvíte se spoustu věcí o koloběžkách prostřednictvím workshopu, vyzkoušíte různé modely značky Kostka, připraven je také závod pro děti a pro ty úplně nejmenší skákací hrad. Těšíme se na vás spolu s MČ Bosonohy a Průvodcem koloběhem.

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/6400811876641399

Přesné místo dle Vasco da Gamy: https://mapy.cz/s/behacoraho

Týden s koloběžkou za 500 Kč

…a je tu znovu oblíbená červencová akce, kdy máme díky Jendovi, Konstantinovi a Michaelovi dva dny volna k dobru. A to také znamená, že si můžete zapůjčit koloběžku takřka za babku 😉 Od úterý 4.7. do úterý 10.7. za pět stokorun jakýkoli neelektrický model z naší nabídky. Jo a neváhejte, rychle to mizí 🙂

Porážíme inflaci s koloběžkami Kostka – slevy až 33%!

Využijte jedinečnou možnost a POŘIĎTE SI KOLOBĚŽKU KOSTKA ZA BEZKONKURENČNÍ CENU! Koloběh nebyl nikdy dostupnější.

Největší český výrobce koloběžek Kostka vyprodává skladové zásoby a zlevnil 6 populárních modelů až o 33%! Kdy jindy si koupit koloběžku než nyní?

Neváhejte a vyberte si z naší nabídky. Akce trvá do 31.1.2023 nebo do vyprodání zásob.

Stěhování prodejny Kolobky.cz

Hotovo, přestěhováno, uff! Děkujeme všem, kteří nás podporovali na dálku a především kamarádům z BKG, kteří se aktivně zapojili do stěhování – Vaškovi, Markétě, Radkovi, Míně, Frantovi, Alici, Danovi, Barče, Vlastovi, Blance, Jirkovi, Tondovi, Pavlovi, Tomovi, Martinovi <3 <3 <3

Následující týden se ponese v duchu dolaďování, přesouvání a zabydlování, prosíme zákazníky o trpělivost 🙂

Večerní škola koloběhu (pro začínající)

Kolobky.cz spolu s kondičním trenérem Jakubem Navrátilem pořádá v Brně Večerní školu koloběhu pro začínající. Kdo se chce něco nového naučit, zlepšit svoji techniku, vyzkoušet si zajímavé koloběžky z půjčovny, či se jen trochu zapotit, přijeďte každé úterý v 18 hodin na Hybešovu 14.


Zaměříme se na správné nastavení koloběžky, techniku jízdy, zdravotní benefity, rozhýbání se před jízdou i strečink po tréninku a kompenzaci cviky.

Každé úterý nás čeká trochu jiný trénink. Kdo se chcete naučit co nejvíce, jezděte pravidelně 😉

SRAZ každé úterý v 18:00 před prodejnou Kolobky.cz na Hybešově 14.

Cena tréninku je 100,- Kč/osoba s možností půjčit si koloběžku za zvýhodněnou cenu 100,- Kč.
Více info a modely na https://kolobky.cz/pujcovna/

Přijďte si vyzkoušet různé typy koloběžek, zkonzultovat svoji techniku nebo případné problémy.

Nutností je mít vlastní cyklistickou helmu.

Koloběžkový horor!

Prodejnu Kolobky.cz si vybrali v rámci nového filmového projektu “Kickzilla” spojení američtí filmaři Stývn s-P, Brajn DeP a Martin s-C. Aktuálně bohužel v rámci licenčních podmínek nemůžeme zveřejnit více fotografií ze vznikajícího snímku, nicméně podoba hlavního “příšeráka” je již daná. Je jím opěvovaná brněnská celebrita Luk-áš S-kájWolkr <3

MIBO+

Dnes u nás zazvonil pošťák a to hned dvakrát 😉 Balíčky byly úhledně zabalené, jak je v Rožnově zvykem. Uvnitř čekalo milé překvapení v podobě Royal+ a Split+. Co znamená ono plusko na konci? Prémiový design v lesklém černém laku s hliníkovou plaketou loga výrobce, mechanickými kotouči a kokpitem Force, prostě Mibo pro náročné. Udělali jsme pár rychlých snímků, jo a v pondělí čekáme frontu až na hlavas 😉 Cena krásných 15.500,- Kč.

Přesunout se na začátek