Publikováno

Naše nejprodávanější koloběžky

Vážení zákazníci, děkujeme, že u nás kupujete nejlepší relaxační nástroj a dopravní prostředek – koloběžky!

Kdo ještě nemá svoji koloběžku se může inspirovat v nejoblíbenějších modelech na naší prodejně. Co člověk, to názor, říkáte si. Nicméně některé koloběžky jsou tak výjimečné, že se prodávají jako na běžícím páse.

Které to jsou? Připravili jsme pro vás žebříček oblíbených modelů podle značek.

Kostka


Kostka je česká klasika, největší výrobce s továrnou nabitou špičkovými technologiemi. Jeho skvělé modely Tour Max či Fun, Twenty Max nikoho nezklamou. Nedávno přišel s vyladěnou řadou G6, která navazuje na níže uvedené nejprodávanější modely z Hanušovic.

Mibo


V Mibu jednoznačně vedou skládačky. Výborný, léty prověřený skládací mechanismus, skvělé jízdní vlastnosti – to jsou koloběžky Mastr, Split nebo Royal. V Brně pak sviští mnoho koloběžkářů na “GTčku”. Mibo je malá rožnovská firma, která rámy svých koloběžek křtí pravou valašskou slivovicí 🙂

Yedoo


Yedoo je drak mezi výrobci – využívá velmi originální tvary rámů i méně tradiční technologie. Řada Alloy je lehká a přitom pevná a s výbornými jízdními vlastnostmi. Steelky jsou za supr cenu a jezdí parádně.

Kickbike


Finský výrobce jako první přišel s velkými závodními koloběžkami. Na těchto strojích čeští a severští kluci odjeli jubilejní ročníky cyklistických závodů Tour de France a Giro d’Italia. Jedná se bezpochyby o legendy s tuhým a při tom lehkým rámem a skvělými vlastnostmi pro všechny případy.

Morxes


Český výrobce skvělých koloběžek z CrMo oceli s neotřelým designem a vynikajícím komfortem pro jezdce. Oblíbené jsou často pro jízdu na těžko osazené brašnami Ortlieb. Morxes jsou výborné koloběžky, které nezklamou.

Crussis


Jestli chcete zazářit, zkuste koloběžky Crussis. Jejich výrazný design je skutečně nepřehlédnutelný. Jednoznačně nejoblíbenější je Urban, koloběžka která vás proveze džunglí velkoměsta i polní cestou a to maximálně pohodlně.

Doxtor


Mushingová špička – tuhé a lehké koloběžky specializované na jízdu v terénu s vaším čtyřnohým 30kilovým mazlíčkem. Vyráběné závodníky pro závodníky i nadšence do jízdy mimo asfalt. Doxtor jezdce podrží za každé situace.

Micro


Absolutně jiný svět koloběžek – Micro je kapesní, bleskově složitelný, kvalitní produkt švýcarského výrobce. Perfektní záležitost pro každodenní stíhání šaliny, zrychlení cesty do práce nebo na nákup. Micro je na trhu již 24 let a tenkrát způsobilo revoluci v malých koloběžkách.

Nejoblíbenější dětské koloběžky


Koloběžka je nejoblíbenější hračka každého dítětě. Každý si jistě vzpomene na své dětství, jak řádil na koloběžce a mnozí si dnes nedokáží představit život bez koloběžky ani v dospělosti. Dobře vybraná dětská koloběžka = spokojené dítě 🙂


Přišel zlomový okamžik v městské mikromobilitě či pro turistiku. Dnes již nemusíte řešit volné parkovací místo, natankovanou plnou nádrž za těžce vydělané peníze, stát v kolonách. Elektrické koloběžky jsou skvělým dopravním prostředkem do práce i na výlety.

Mnohým koloběžka změnila život. S výběrem té nejvhodnější koloběžky vám rádi pomůžeme. Neváhejte se zeptat na cokoli.