Mibo

Mibo Tourist v Brně

To si takhle říkáte, že vás na koloběžkách nemůže už nic překvapit. Jezdili jsme snad na všech “strojích” se stupátkem, s různými rozměry kol od 12″ do 28″. Dnešním standardem jsou kola 26/20, turistická třída. Závoďáci si to sviští na silničních pláštích a 28″ kolech. Poklidné koloběžkové vody se ovšem rozhodl zčeřit sympatický elegán, který si říká “Tourist”. Mibo přišlo s konceptem turistické koloběžky se stejnými koly o velikosti 28″, na které seženete obrovské množství plášťů. Přišlo s konceptem, který byl dosud opomíjen. Přišlo se skvělou zaváděcí cenovkou 12.500,- Kč! Vážení, jeden kousek máme aktuálně k otestování, další chlapáci dorazí za měsíc. Přijďte si projet Mibo Tourist – ohromí, nadchne, překvapí? Věříme, že ano 😉 Rezervace přijímáme na všech kanálech, ideálně i s výběrem barvy na e-shopu (níže).

Chcete si Tourista předobjednat? Koloběžka i s barevnými variantami k předobjednání zde:

Nový držák na helmy naskladněn

Vážení zákazníci, právě jsme naskladnili zbrusu nový držák na helmy od Miba. Aktuálně se nabízí v černé barvě, na přání i červená nebo zelená. Cena je přívětivých 24.000,- Kč. Držák pojme až dvě helmy najednou a jeho vedlejší užití je prolézačka pro prďoše. Stay tuned 🙂

Středeční vyjížďka k Pepovi do Modřic

Tuto středu počítáme s takřka ideálním koloběžkovým počasím a protáhneme těla jízdou do Modřic k Pepovi. Pivní Bar u Pepy má v nabídce dokonalé korbáčky, krůtí kebab a další dobrůtky – tedy v případě, že ještě existuje, což se vydáme zjistit 🙂

Sraz: 18:00 na mostě u Ronda
Odjezd: 18:15

Trasa: Rondo – soutok – Modřice, nám. Svobody

Těšíme se na vás!

Nepadají-li trakaře, vyjíždíme každou středu v šest od Ronda na pár odpoledních kilometrů. Přidat se může kdokoliv s koloběžkou a chutí vyjet. Kdo koloběžku nemá, může si ji zapůjčit na https://kolobky.cz/pujcovna/.

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1175792866517348/

Sponzoři Brněnského koloběžkového dne

Letošní tombola bude věru cenami nabitá. Děkujeme tímto našim úžasným sponzorům Mibo, Faramugo, Kickbike a Kolobky.cz!

Ještě nejste registrování? Tak šup šup na b21.cz 🙂

MIBO

MIBO je tradiční výrobce kvalitních českých koloběžek z Rožnova pod Radhoštěm. Koloběžky MIBO se vyznačují nezničitelným ocelovým rámem s výbornou geometrií. MIBO kraluje na poli skládacích kolobežek se svými modely Mastr, Royal a Split. Model Gran Turismo je pak skvělou a univerzální turistickou koloběžkou. Mnoho závodníků (nejen) české Rollo ligy využívá díky výborným jízdním vlastnostem silniční speciál Revoolution s koly 28″/28″. Mibo koloběžky ocení zejména srdcaři koloběhu, kteří ví, do čeho jdou.

Mibo do tomboly přichystalo parádní čepice “Koloběžec navždy”, trička a polokošile či bidony “Dotankuj a makej…” 🙂

FARAMUGO

Faramugo je český výrobce kvalitního outdoorového oblečení a vybavení pro sportovce a koloběžkáře. Faramugo šije oblíbené BMX brašničky na koloběžky MIBO i vaky na skládačky, připravují pro nás oblíbený tubus na nářadí či velkou brašnu Kolobky.cz. Faramugo vás nenechá ve štychu za žádného počasí a na jeho výrobky se můžete spolehnout – stejně jako třeba česká expedice v Antarktidě.

Faramugo dodá do tomboly funkční trička Rasmi pro pány i dámy, PowerStretch mikinu Jakada, brašnu na řidítka či kalhoty Barafka z české nanomembrány.

KICKBIKE ČESKÁ REPUBLIKA

Koloběžky Kickbike není třeba dlouze představovat. Jedná se o legendární finské koloběžky, na kterých se jezdí a závodí po celém světě již více jak 25 let. V portfoliu najdete modely silniční, turistické, městské i terénní. Race Max 28 je zcela určitě nejvíce zastoupenou koloběžkou na startovním poli české Rollo ligy. Na modelu Race Max 20 byly zdolány závody Giro d’Italia či Tour de France! Kickbike i v silné konkurenci českých značek má rozhodně co nabídnout.

Kickbike zaslal pro účely tomboly kompresní podkolenky, čepice “Mám koule žít”, cyklistické čepičky Kickbike a bidony.

KOLOBKY.CZ

Obchůdek Kolobky.cz se nachází v centru Brna na Hybešově ulici. Vznikl naplněním snu dlouholetého koloběžkáře Petra Mejsnara, jemuž při tomto krásném, avšak náročném povolání vydatně pomáhá kolega Bolek Žemlík. Se zákazníky budujeme vztahy na dlouhodobé bázi. Vedle prodejny funguje i servis, jenž dá do kupy vašeho miláčka, v rámci půjčovny vyzkoušíte oblíbené modely před koupí, projedete se s kamarády nebo vytáhnete šéfy na teambuilding. Specializovaná koloběžková prodejna Kolobky.cz je pořadatalem a zároveň sponzorem závodů na RekordOvále již od roku 2016.

Kolobky.cz pro šťastlivce, kteří budou vylosování, dodají nářaďový tubus, řidítkovou brašničku či větrovku Force X48.

Přesunout se na začátek