Publikováno

Bolek jede Přejezd republiky!

Dnes ráno v 7 hodin vystartoval kolega Bolek Žemlík na tradiční akci “Přejezd republiky”. Chystá se spolu se souputníky Bárou a Vaškem z BKG zdolat 360 kilometrů do cíle v dědince Osoblaha za co nejkratší čas. Na trati jsou další drsní koloběžkáři z celé ČR. Sledovat je můžete na odkaze https://cs.follow.me.cz/tracking/KolobezkyCR2020/ – Bolek má číslo 92.

Publikováno

Neexistuje špatné počasí pro Ortlieb! :)

Jak jistě víte, vyrážíme v sobotu na předvánoční koloběžkovou vyjížďku! Bude nebo nebude v sobotu pršet? Naše rosnička Dáša, svišť Phil i Ján Zákopčaník mlčí :O My se každopádně držíme hesla – není špatného počasí, pouze špatně oblečeného koloběžkáře! No a proto máme v nabídce i tento úžasný nepromokavý klobouk značky Ortlieb. Rádi v případě deště zapůjčíme 😉

Publikováno

Červená pro Bolka

Kolega Bolek si nadělil předčasného Ježíška – nové Revoo ve speciálním laku! Je teď až nebezpečně rychlý, jak ostatně předvedl dnes v Ostravě na skvělém koloběžkovém závodě KolobkOVA 25  Vyhlašujeme akci “Chyť si svého Bolka” 🙂 Můžete to zkusit třeba na Rollo lize v Petrovicích, Blanenské desítce nebo na B21 na Velodromu. Info budou následovat.