Tag Archives: Brno

18Zář/17

Indiánský závod 2017 – výsledky

Jako místo startu Indiána byla vybrána Skalice nad Svitavou, kam jsme všichni dorazili bezpečně vlakmo s nejlepším průvodčím Martinem.

Vyjeli jsme ve 12:05 a před sebou jsme měli cca. 36-55 kilometrů podle toho, kdo si zvolil kterou trasu. Na infopapíře byly dvě doporučené trasy, ale účastníci mohli vybrat jakoukoliv jinou variantu.

Začátek závodu nám komplikovaly všudepřítomné objížďky (což považuji spíše za pozitivum vzhledem k povaze závodu) a hlavně setrvalý déšť. Nenechali jsme se ale zlomit a 8 jezdců rozdělených do 4 týmů vyrazilo směrem na Brno, do restaurace Zagreb v Králově Poli, kde na nás čekala Magda Vostrá se stopkami v ruce.

Magda zapsala pořadí účastníků takto:

14:55 – vítězný tým Rtep + Bolek Žemlík.
15:18 – druhé místo: Dan Horák + Kubik Navrátil (Kuba bohužel nedojel z důvodu dvojitého defektu)
15:35 – třetí místo: Petr Stejskal + Karla Podešvová
16:14 – čtvrté místo: Tomáš Vybíralík + Jarda Frauenberg

Většina účastníků zvolila klasickou rovinatou trasu Blansko-Adamov-Bílovice-KrPole, nicméně vítězný tým si to dal přes kopeček ve Vranově, přes Lelekovice a blátivými cestami až do cíle.

Web akce: b21.cz/indian

Karla zaznamenala jejich cestu s Peťou Stejskalem přes Relive – děcka si zajeli zdaleka nejvíc, kvůli bloudění dali 55 kilometrů.

https://www.relive.cc/view/1186507169

Pár snímků z akce:

12Zář/17

Půlmaraton, indiáni a Kolobky v Brně – článek na Koloběžkovém portálu

Dnešní článek na Koloběžkovém portále shrnuje, proč byste měli vyrazit do Brna na B21 + Indiánský závod a o co se v naší prodejně od začátku snažíme: „A tak štěkám jako hrom, ať je koloběžek milion“ 🙂

http://www.kolobezkovyportal.cz/cs/clanky/pulmaraton-indiani-a-kolobky-v-brne-304

Indiánský závod

22Srp/17

B21: Brněnský koloběžkový půlmaraton (v rámci RekordOválu)

V neděli 17. září 2017 si můžete po roce na koloběžkách opět zazávodit na slavném cyklistickém závodním okruhu Velodromu v Brně, kde se uskuteční netradiční koloběžkové klání – B21: Brněnský koloběžkový půlmaraton.

Dospělí si mohou zvolit závod na 10 nebo 21 kilometrů. Kategorie dospělých koloběžkářů není ohraničena věkem, každý se může přihlásit na závod dle svých sil. Pro mladší 18 let je nutný souhlas rodičů.

>> Registrace + propozice: b21.cz <<

Nebojte se vzít s sebou i nejmenší koloběžkáře, součástí akce budou vložené závody pro děti na odrážedlech všeho druhu v délce na 1 nebo 3 kola (dle zájmu a věku přihlášených), tedy na 400 a 1200 metrů.

Startovné v předregistraci 150,- Kč, na místě 200,- Kč. Děti zdarma.

Na závod je možné zapůjčit si koloběžku v naší půjčovně – seznam modelů k dispozici naleznete zde: https://b21.cz/zapujceni-kolobezek/. Kolobky si rezervujte na emailu info@kolobky.cz. Akční cena půjčovného na celý víkend je 100,- Kč (vyzvednutí v pátek, vrácení v pondělí nebo dle domluvy, podmínkou je účast na závodě a zaplacené startovné).

>> Registrace + propozice: b21.cz <<

Všichni účastníci musí mít během závodu cyklistickou přilbu.

Akce se koná v rámci 7. ročníku RekordOválu.

Kdo bude chtít strávit v Brně celý víkend, tak v sobotu proběhne unikátní týmový indiánský závod. Start a cíl závodu se dozvíte na srazu a budete mít cca. 45 minut na to vybrat si jednu z tras dle svých preferencí – kopcovitou, terénní a rovinatou. Délka cca. 50 km. Speciální událost a více informací bude následovat.

16Srp/17

Popracovní vyjížďka na Ríšovu studánku a do Žebětína

Dnešní popracovní vyjížďka potěší fandy silničních koloběžek a vzhledem k délce a směru řádně protáhneme svoje těla 🙂 Sraz je jako každou středu v 18:00 na mostě u Ronda (odjezd 18:15), odtud vyrazíme na Přehradu a přes Ríšovu studánku se dostaneme do Žebětína. Po limonádě zpátky na Brno. Toš dorazte 😉 První část trasy: https://mapy.cz/s/1Xlti