Koloběžka Kostka Mushing Pro (G6)

21.990,00 

Koloběžka na mushing a extrémní sjezdy. S koloběžkou KOSTKA MUSHING PRO vždy na doraz, přesto komfortně, rychle a precizně. Ať už vyrazíte s vašimi čtyřnohými tahouny za dobrodružstvím bez hranic, nebo se vydáte na cesty sami, tato mushing koloběžka vás nikdy nezklame.

21.990,00 

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: KOLKOSMUSHPRO Kategorie: Štítky: ,

Popis

Koloběžka na mushing a extrémní sjezdy

S koloběžkou KOSTKA MUSHING PRO vždy na doraz, přesto komfortně, rychle a precizně. Ať už vyrazíte s vašimi čtyřnohými tahouny za dobrodružstvím bez hranic, nebo se vydáte na cesty sami, tato mushing koloběžka vás nikdy nezklame. Kromě toho, že je výbornou koloběžkou pro sportovní mushing, je rovněž optimalizována pro rychlostní jízdu v náročném terénu a pro extrémní sjezdy bez psa. Takže až s ní vjedete na prašnou lesní cestu plnou kořenů a kamení nebo to pustíte ze svahu dolů, koloběžka KOSTKA MUSHING PRO bude jen vrnět blahem. A stejně tak vy…

V drsných podmínkách budete naplno těžit z vytříbených jízdních vlastností, které stojí na vychytané kombinaci jednotlivých detailů. Komponenty vyšší kategorie společně utváří dokonalý celek v podobě této koloběžky do terénu, s níž si užijete přemíru nespoutané zábavy.

Při jízdě z kopce a po nerovnostech oceníte upravenou geometrii, která celkovým způsobem zlepšuje jízdní charakter a ovladatelnost. Díky tomu se KOSTKA MUSHING PRO řadí mezi hbité a obratné terénní koloběžky. Přední odpružená vidlice odtlumí i ten nejbrutálnější terén, proto se každá jízda promění v komfortní let bez nežádoucích turbulencí.

Rozšířený protiskluzový nášlap, umožňující stání sounož, je ze spodní strany opatřen speciálními sváry a výztuhou. Při styku s nerovnostmi chrání tyto prvky rám koloběžky proti opotřebení a současně zvyšují jeho tuhost.

Až to budete chtít pořádně roztočit, jsou vám plně k dispozici kola na dvoustěnných ráfcích Dragon, osazená extrémně tuhými náboji KOSTKA HK 1024 DS, vyvinutými speciálně pro koloběh. Model KOSTKA MUSHING PRO je koloběžka s kotoučovými brzdami Shimano 615. Díky tomu zastavíte i rozdováděného malamuta, a to i v situacích, kdy ráfkům kol dopřejete pořádnou bahenní lázeň. V podobně extrémních podmínkách vás vždy podrží i prémiové pláště Schwalbe Nobby Nic 26″ a Mad Mike 20″, které neuhnou za žádných okolností.
Při vývoji koloběžky KOSTKA MUSHING PRO jsem nemysleli jen na samotné jezdce, ale i na jejich zvířecí parťáky. Abyste mohli hafana rychle a bezpečně zapřáhnout, je koloběžka dodávána včetně pružného adaptéru a vodítka. Stačí tedy jen opatřit vhodný postroj a můžete se společně s pejskem vydat na cestu plnou radosti a naplno prožitých chvil.

Koloběžka KOSTKA MUSHING PRO je standardně dodávána v odstínu Mystic Grey a Mystic Copper. Pokud vašemu oku více lahodí jiná barva, kontaktujte nás na e-mailu dotazy@kolobka.cz. Určitě se domluvíme.

Základní specifikace

Délka
1780 mm
Výška
1120 mm
Hmotnost
12,4 kg
Světlost nášlapu
80 ÷ 125 mm
Výška nášlapu
151 – 106 mm
Délka nášlapu
440 mm
Velikost předního kola
26″
Velikost zadního kola
20″
Rozvor kol
1160 mm
Nosnost rámu
150 kg

Vybavení

Zátky
Hliníkové odrazové
Brzdy
SHIMANO m615
Náboje
KOSTKA HK 1024 DS
Obutí
Schwalbe Smart Sam
Ráfky
Dvoustěnné – RDX
Představec
Hliníkový 31,8 mm
Řídítka
Hliníkové 720 mm – 31.8 mm
Vidlice
Odpružená – Zamykání na řídítkách
Ložiska (Náboje)
NTN Japan (Průmyslová)
Hlavové složení
Semi-integrované Tapered
Madla
Gumová – pojistná
Paprsky
Nerezové
Duše
Autoventilek

Další informace

Hmotnost -
Barva

Mystic Copper, Mystic Grey