Přijela pro chleba, odjela na koloběžce :)
Přijela pro chleba, odjela na koloběžce… Na Hybešce máme totiž výbornou pekárnu 😉 Zákazníci neustále posouvají dál naše barevné cítění […]
Přijela pro chleba, odjela na koloběžce… Na Hybešce máme totiž výbornou pekárnu 😉 Zákazníci neustále posouvají dál naše barevné cítění […]
Mandarinka? Žlutý meloun? Prostě parádní Mibo Revoo, se kterým jsme se velmi neradi loučili. Naštěstí nový pan majitel s námi
Speciální růžová edice koloběžek Mibo Mastr, Royal, Split a Gran Turismo dorazí do Brna už za dva týdny! Bude jich
Vážení zákazníci, z personálních důvodů budeme mít ve STŘEDU 7.7.2021 zavřeno. Budeme se na vás těšit ve čtvrtek, v pátek
A je to tady, pátek před prodlouženým víkendem! Za 400 korun si u nás zapůjčíte koloběžku od teď až do
Vážení zákazníci, koloběžky Morxes se vrací v plné kráse a to již teď v červenci – dorazí modely Morxes Sport
Třetí ročník brněnského Otvíráku se vydařil – sluníčko nám svítilo na cestu, nálada byla skvělá, zákusky v cukrárně i dobroty