2021

Stádo Bejků

Stádo „Bejků“ a naše poslední prázdninová stavba pro sympaťačku Peggy 🙂

Mandarinka

Mandarinka? Žlutý meloun? Prostě parádní Mibo Revoo, se kterým jsme se velmi neradi loučili. Naštěstí nový pan majitel s námi

Růžové léto s Mibem

Speciální růžová edice koloběžek Mibo Mastr, Royal, Split a Gran Turismo dorazí do Brna už za dva týdny! Bude jich

Hurá na koloběžku! :)

A je to tady, pátek před prodlouženým víkendem! Za 400 korun si u nás zapůjčíte koloběžku od teď až do

Morxes je zpět!

Vážení zákazníci, koloběžky Morxes se vrací v plné kráse a to již teď v červenci – dorazí modely Morxes Sport

Brněnský otvírák, ročník č. 3

Třetí ročník brněnského Otvíráku se vydařil – sluníčko nám svítilo na cestu, nálada byla skvělá, zákusky v cukrárně i dobroty

Přejít nahoru