Přijela pro chleba, odjela na koloběžce :)Napsal Petr "Rtep" Mejsnar / 1.8.2021 Přijela pro chleba, odjela na koloběžce… Na Hybešce máme totiž výbornou pekárnu 😉 Zákazníci neustále posouvají dál naše barevné cítění a rozšiřují je o úžasné barevné kombinace. No napadla by vás tyrkysová se žlutou? Výsledek boží 🙂