Otevřeno

“Městský koloběžkobar” na Hybešce

Nejmenovaný kolega se dnes rozhodl vyjít vstříc všem zákazníkům, kteří nestíhají naši otevírací dobu v pracovním týdnu a formou tzv. lesních barů otevřel pro všechny. Projekt nazval “Městský koloběžkobar”, nechal ve dveřích klíče pro zájemce o naše zboží a odjel na vyjížďku. Idea je to jistě dobrá – poctivý zájemce přijde, odemkne si, vybere si svou novou koloběžku s příslušenstvím, za pomocí našeho nářadí si jej nasadí a v kase nechá příslušnou hotovost nebo si zadá platbu na karetním terminálu, zase zamkne. Když pomineme fakt, že je dnes neděle a obchody mají být zavřené, na tento způsob prodeje ještě nejspíš nenazrál čas. Děkujeme tímto neznámému kolemjdoucímu, který v centru Brna poněkud nezvyklý jev nahlásil policistům a jejich bleskovému zásahu.

3x hurá, zítra otevíráme!

Vážení zákazníci, před námi je prodloužený velikonoční víkend, počasí bude dokonalé…! No a vy si říkáte, zda-li máme otevřeno – MÁME. Prodejnu, půjčovnu i servis.

Dle usnesení vlády ze dne 6.4.2020 s platností od čtvrtka 9.4.2020 máme otevřeno dle naší běžné otevírací doby – tozn. na Zelený čtvrtek od 10 do 17 hodin.

Půjčovna vypadá velice sympaticky, za 400 kaček na 6 dní! 🙂 Těšíme se na Vás! 😉

Jelikož WHO neodvolala stav globální pandemie, prosíme o dodržování následujících pravidel:

+ vstupujte prosím pouze na vyzvání (hned jsme u vás)
+ v prodejně mohou být najednou maximálně 3 lidé, kteří přišli spolu
+ u vchodu prosím použijte dezinfekční prostředek na ruce
+ vstup je možný pouze s rouškou
+ pokud jsou na prodejně jiní zákazníci, vyčkejte prosím venku

+ Batman a Robin nakupují až od května!

Děkujeme za pochopení a velmi se na všechny po měsici opět těšíme <3

Přesunout se na začátek