Force

Přední světlo Froce Glow 2 v recenzi

Naše nejvýkonnější světlo v nabídce – Force GLOW 2 očima Vládi z Dupej.cz. Přečtěte si zákaznickou recenzi na FaceBooku.

Pojďme se ale blíže podívat na dosvit. Zde je to něco co jsem úplně nečekal. Na 100 % režim je dosvit přes 75 m, tedy kdo se bojí bez problémů na tuto vzdálenost nepřehlédne chodce či větší překážku. Na menší překážky je potřeba světlo přiklopit a nechat dosvit na cca 50 m. Na této vzdálenosti už uvidíte i kamen o velikosti 10 cm zřetelně.

Pokud vás světlo zaujalo, je dostupné na našem e-shopu:

MIBO+

Dnes u nás zazvonil pošťák a to hned dvakrát 😉 Balíčky byly úhledně zabalené, jak je v Rožnově zvykem. Uvnitř čekalo milé překvapení v podobě Royal+ a Split+. Co znamená ono plusko na konci? Prémiový design v lesklém černém laku s hliníkovou plaketou loga výrobce, mechanickými kotouči a kokpitem Force, prostě Mibo pro náročné. Udělali jsme pár rychlých snímků, jo a v pondělí čekáme frontu až na hlavas 😉 Cena krásných 15.500,- Kč.

Závodnička pro Monču

Dnešní závod Rollo ligy v Novém Městě na Moravě pojede tato kráska od Kickbike s vycházející závodní hvězdou týmu BKG, Mončou. Soupeři, máte se na co těšit! 😉

Jako základ posloužil lehký hliníkový rám Kickbike Race Max 28. Zapletená kola jsou Mavic Aksium na rychlých pláštích Maxxis Detonator. Řízení osazeno odlehčenými hliníkovými komponenty Force, stejné značky je i karbonová vidlice.

Kickbike Race Max Fluo

Tento bleskurychlý stroj Kickbike Race Max 20 se žlutými reflexními doplňky potkáte na cyklostezkách Prostějovska. Přední kolo Remerx Rapid na plášti Continental Grand Prix 4000 S II v kombinaci se zadním Continental Contact Speed 20″ pomohou ubrzdit páky Shimano Deore a třísměsové špalky. Bezdrátový cyklopočítač Force WLS 12, silikonová madla s objímkami Bond a doplňky Force. Lehký, rychlý, oslnivý 😉

Přesunout se na začátek