Tag Archives: Cyklospeciality

08Zář/15

Festival Cyklospecialit + závod KOLOBĚŽEK na Janově hradě

Zveme vás do krásného prostředí Lednicko-valtického areálu na FESTIVAL CYKLOSPECIALIT a Mistrovství ČR a SR na skládacích kolech Brompton, které se uskuteční 26.9.2015 od 12 hodin.

festival-cyklospecialit-upoutavka

Akci letos obohatí ZÁVOD KOLOBĚŽEK – plnohodnotné klání dospělých koloběžkářů (od 15 let) na trati dlouhé 8 km. Zveme všechny nadšence do koloběžek!

Trasa závodu vede od Janova hradu přes lávku lesem do Lednice, kde se stáčí zpátky do parku okolo Zámeckého rybníku, Minaretu a dále podél řeky Dyje zpátky opět k Janohradu.

festival-cyklospecialit-trasa-2015

trasa-zavodu-01 trasa-zavodu-02

Zaregistrovat se můžete na místě před závodem od 12 hodin nebo na internetové adrese https://kolobky.cz/registracepro prvních 25 registrovaných, ať již na internetu nebo na místě, památeční medaile!

Nemáte vlastní koloběžku a rádi byste se závodu zúčastnili? Nabízíme Vám možnost zapůjčení koloběžky – pokud máte o tuto variantu zájem, registrujte se prosím na výše uvedené adrese.

Letošní program bude více než zajímavý! Pobaví vás představení divadla Kufr či soutěž o nejlepší kostým. Hudbu zajistí DJ SeeBass a dnem bude provádět Luděk ‚Savana‘ Urbánek.

festival-cyklospecialit-program-2015

Startovní číslo je zároveň lístkem do tomboly, ve které můžete vyhrát zajímavé ceny. Další lístky štěstí bude možné zakoupit na stánku.

Festival pořádá brněnská prodejna skládacích kol Brompton, elektrokol, městských kol a koloběžek – Cyklospeciality, Hybešova 14. Na místě si budete moci námi nabízený sortiment náležitě otestovat.

Areál Festivalu

Areál Festivalu

Událost na FaceBooku: https://www.facebook.com/events/1626256040996138/