549,00 599,00 

Vyčistit
Katalogové číslo: BLAKOSP16A Kategorie: , , , Štítky: ,

Popis

Blatník KOSTKA je určen výhradně pro koloběžku. Jeho konstrukce se od běžně používaných blatníků pro jízdní kola zásadně liší. Blatník KOSTKA není jen užitečným doplňkem každé koloběžky, ale dotváří i její celkový design.

Tělo blatníku vyrobené ze slitiny hliníku je s rámem koloběžky spojeno nerezovým spojovacím materiálem. Pro maximální životnost a pevnost blatníku byl použit speciální námi vyvinutý a testovaný profil, který je zakončený praktickou gumovou zástěrkou. Z pohledu designu jde o dokonale padnoucí díl, který vypadá, jakoby se rodil společně s koloběžkou. Inovativní konstrukce zadního blatníku KOSTKA spolu s novým způsobem jeho uchycení, pomocí profilované ocelové vzpěry,významným způsobem zvýšily tuhost i pevnost, tolik potřebné při jízdách v nerovném terénu. Současně byla snížena i nepříjemná rezonance a vibrace, které u koloběžky vznikají v mnohem vyšší míře než-li u kol.

Všechny výrobky KOSTKA jsou vyráběny s ohledem na každý detail a celkovou eleganci. Blatník do ucelené řady KOSTKA produktů dokonale padne a koloběžku vhodně doplňuje.

Přední blatník KOSTKA 16″

Další informace

Barva

Bílá, Černá, Neonová-zelená, Šedá, Zelená, Žlutá, Žlutá – reflexní

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Přední blatník KOSTKA 16″“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Blue Captcha Image
Refresh

*

Přesunout se na začátek