2.550,00 

Mini Micro Deluxe ECO LED v tmavě zelené nebo černé barvě je ekologicky vyrobená dětská koloběžka pro děti od 2 let. Má speciální mechanismus zatáčení, který rozvíjí rovnováhu a koordinaci pohybů u dětí.

Vyčistit
Katalogové číslo: MICMINIDELELED Kategorie: , Štítky: , , ,

Popis

Dětská koloběžka Mini Micro Deluxe ECO LED byla vyvinuta ve spolupráci se švýcarskými lékařskými experty a je určená předškolním dětem ve věku od 2 do 5 let.
Jedná se o sportovní hračku, která nejenom podporuje pohyb a cvičení, ale díky speciálnímu mechanismu pomáhá dětem zlepšit rovnováhu, koordinaci a motorické dovednosti.
Dětská koloběžka Mini Micro Deluxe ECO LED Green má tmavě zelenou barvu a proto jí mají v oblibě jak holčičky, tak i chlapci. Má zelené rukojeti, metalickou zelenou řídící tyč a tmavě zelenou nášlapnou desku s bílým nápisem Micro.

Přibližně 10 procent plastového odpadu v oceánech pochází z rybolovu. Každý rok je ve vodách ponecháno odhadem 640 000 tun sítí a dalšího vybavení. Část tohoto odpadu, který se shromažďuje na skládkách a poté recykluje, se používá k výrobě našich udržitelných dětských koloběžek Micro. Nášlapná deska a brzda koloběžky Mini Micro Deluxe ECO jsou vyrobeny z recyklovaného rybářského vybavení, lan a dalšího plastového odpadu z námořního průmyslu.

Řídící tyč je výškově nastavitelná v rozsahu od 49 do 67 cm nad zemí. Je možné ji kdykoliv jednoduše a rychle vyjmout z nášlapné desky, čímž ušetříte místo pro převoz nebo uskladnění celé této dětské koloběžky.
Jedinečnost dětských koloběžek Mini Micro Deluxe je ve speciálním patentovaném mechanismu, který zatáčí nakláněním řídící tyče a lehkým přenesením rovnováhy. Díky tomuto systému se u dětí zlepšuje rovnováha, koordinace a motorické dovednosti. Děti velmi rychle pochopí princip zatáčení a mohou se tak zapojit do “závodů” se staršími dětmi a sourozenci. Řídící tyč je pevná a z bezpečnostních důvodů se neotáčí (jako např. u kola). Slouží jako stabilní a pevná opora při jízdě a řízení.
Rukojeti řídítek mají na okrajích ochranný prvek, který zabraňuje uklouznutí ruky do strany, chrání prsty při těsném průjezdu kolem pevných překážek, ale ochrání třeba i lak auta, když to jezdec neodhadne.

Nášlapná deska je vyztužená skelnými vlákny a na horní straně má z bezpečnostních důvodů protiskluzovou vrstvu. Všechny hrany desky jsou zaoblené, čímž předcházejí zranění při manipulaci. V zadní části desky je nad zadním kolečkem nášlapná brzda a reflexní prvky.

Dětská koloběžka Mini Micro Deluxe má 3 kolečka z důvodu dobré stability a ergonomie při odrazu. Přední dvě kolečka jsou osazena LED světly, která nepotřebují baterii a která začnou svítit ve chvíli, kdy se koloběžka rozjede. Přední kolečka jsou větší (120 mm) a to z důvodu lepšího překonávání nerovností. Zadní kolečko je menší (80 mm) a je umístěno uprostřed tak, aby nepřekáželo noze i při velkém odrazu.

Díky velice nízké váze se s touto dětskou koloběžkou dobře manipuluje a to platí jak pro jezdce, tak i pro jeho rodiče.
Po celém světě byla tato dětská koloběžka Mini Micro Deluxe několikrát zvolena jako „hračka roku pro děti a rodiče“. Její ocenění naleznete níže.

JEDINEČNOST

  •  recyklovaný plast z rybářských sítí
  •  zatáčí přenesením váhy a nakloněním řídící tyče
  •  nastavitelná výška řídítek
  •  velmi nízká váha
  •  jednoduché, bezpečné a intuitivní ovládání
  •  lakovaná řídící tyč v barvě koloběžky
  •  nosnost 50 kg
  •  přední LED kolečka
Určeno pro Zábava, pohyb, rozvoj motoriky
Věkové rozmezí 2 – 5 let
Hmotnost 1,95 kg
Nosnost 50 kg
Barva zelená, černá
Specialita Stabilita a naklánění, LED
Nastavitelná výška Ano
Možnost vyndání Ano
Výška řídítek 49-67 cm
Šířka řídítek 26 cm
Skládací tyč Ne
Vyndávací tyč Ano
Velikost koleček 120/80 mm
Šířka koleček 24 mm
Materiál koleček PU
Typ koleček LED 78° Shore A
Šířka desky 11 cm
Délka desky 30 cm
Materiál desky Vyztužený plast
Výška od země 5,5 cm
Složení rukojetí Ne
Brzda Ano
Očko na popruh Ne
Mini Micro Deluxe ECO LED

Další informace

Hmotnost 1,95 kg
Barva

Černá, Zelená

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mini Micro Deluxe ECO LED“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Blue Captcha Image
Refresh

*

Přesunout se na začátek