MIBO Tiny skládací koloběžka

12.500,00 

MIBO Tiny je malá skládací koloběžka s výbornou geometrií. Ideální pro ježdění po městské džungli vč. cestování vlakem či busem.

12.500,00 

Dostupné na objednávku

12.500,00 

Jen 1 skladem

12.500,00 

Dostupné na objednávku

Popis

Kompletní specifikace

Malá skladná koloběžka se dvěma 12″ koly a osvědčeným systémem skládání rámu.

Tiny má vše co charakterizuje koloběžky MIBO. Dvě stejně velká kola, léty osvědčený skládací mechanismus a jízdní vlastnosti co vykouzlí úsměv ve tváři každého jezdce.

Hlavním využitím Tiny je to čemu se říká dopravní prostředek pro poslední míli. Vystoupíte z vlaku nebo autobusu a zbytek dojedete na koloběžce.

K autobusové zastávce či vlakovému nádraží to máte 10 minut chůze? S koloběžkou tam můžete být za 3 minuty. Tu si pak vezmete jako spoluzavazadlo s sebou.

Tiny je skvělý společník i do vašeho auta. V kufru zabere jen málo místa a svou radost z jízdy si tak můžete užít kdykoli na vašich cestách.

Vzpřímený postoj, skvělá ovladatelnost, spolehlivý provoz, dostatečná průjezdost, komfortní kola, výkonné brzdy. To jsou vlastnosti, které od pořádné městské koloběžky potřebujete a to vše naše Tiny také má.

 

Specifikace

Rám ocelový  TINY 12/12 skládací

Vidlice ocelová TINY 12“ závitová

Brzdy a páky SHIMANO 4000

Řídítka BMX

Představec BMX

Redukce představce – skládací řídítka

Zvonek + madla Force Moly

Kola stříbrná – jednokomorová ( náboj NOVATEC, 16 špic v kole, ráfek stříbrný, duše Ralson 12“ AV, pláště Ralson 12“ x 1,75)

Nosnost do 120 kg

 

Stojánek – není součástí koloběžky, volitelná výbava

Další informace

Hmotnost 10,0 kg
Barva

Antracitová šedá, mentolově zelená, Oceánsky modrá

Mohlo by se Vám líbit…