Kostka Vypletené kolo 16″ MAX (HK 6524 RS, DRAGON)

1.490,00 

Vypletené kolo, kterým jsou osazeny modely MAX.

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: ZKOLOKOS16 Kategorie: Štítek:

Popis

Kolo je opatřeno dvoustěnným ráfkem Remerx DRAGON, který je vybaven bezpečnostním systémem SCR (zesílená stěna ráfku) a taktéž systémem GBS (soustružená brzdná plocha), pro zvýšený brzdný účinek.

Na kolech používáme náboje vlastní konstrukce. Tato konstrukce nábojů KOSTKA byla vyvinuta s ohledem na vysokou funkčnost, ale i snadnou údržbu. Plovoucí uložení průmyslových ložisek zaručuje jejich permanentní přesné předpětí, proto není nutné provádět žádné složité seřizování náboje. Možnost jednoduchého vyjmutí koncovek nábojů pak umožňuje snadnou údržbu. Vnitřní část nábojů kostka neobsahuje žádné závity ani další koncentrátory napětí, díky tomu jsou náboje daleko trvanlivější a nejsou náchylné na únavový lom osičky. K výrobě CNC obráběných nábojů KOSTKA využíváme vysokopevnostní slitinu hliníku.

Abychom mohli plně využívat výhody přímého výpletu, vyvinuli jsme náboj s konstrukcí radial pro přímé paprsky, zesílili jsme také místo pro upevnění paprsku a výplet je tak možné napínat vyššími silami. Při případném defektu paprsku, ho lze snadno vyjmout bez speciálního nářadí, jelikož koncovky náboje nejsou upevněny závitem, ale pouze na o-kroužku. Oproti paprskům s ohybem disponují přímé paprsky vyšší pevností v místě upevnění. Přímý výplet má také vyšší tuhost a poskytuje tak lepší jízdní vlastnosti.

Ložisko LLU-5K použité na těchto kolech od japonského výrobce NTN disponuje spolehlivostí, jistotou a dlouhou životností bez nutnosti časté údržby. Plastové těsnění s nízkým odporem poskytuje maximální ochranu proti nečistotám. Ložisko je plněno speciálním mazivem.

Kostka Vypletené kolo 16″ MAX (HK 6524 RS, DRAGON)

Další informace

Barva

Černá

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kostka Vypletené kolo 16″ MAX (HK 6524 RS, DRAGON)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Blue Captcha Image
Refresh

*

Přesunout se na začátek