Elektrická skládací koloběžka Micro Merlin X4

19.600,00 

Tuto koloběžku máme na prodejně k otestování.

Dostupné na objednávku.

Katalogové číslo: KOLMICMERX4 Kategorie: , Štítek:

Popis

Elektrická skládací koloběžka Micro Merlin X4

Micro Merlin X4 je celoodpružená špičková elektrická skládací koloběžka od známého švýcarského výrobce Micro Mobility Systems.
Pevná konstrukce, kvalitní materiály, vynikající odladěná technologie čtvrté generace, velká kolečka a perfektní rodokmen skládacích koloběžek vytváří produkt, který splní veškeré požadavky na mobilitu městského člověka 21. století.
O pohon této elektrické koloběžky se stará motor s výkonem 500 Wattů, který je umístěn v předním kolečku. Maximální rychlost je 25 km/h.

Dokonalost se skrývá v detailech.
Micro Merlin X4 váží 11 kg a patří tak k nejlehčím elektrickým skládacím koloběžkám na světě a to především díky kvalitním odlehčeným materiálům. Tato extrémně nízká váha umožňuje snadnější přenášení, manipulaci a zlepšuje ovladatelnost samotné koloběžky.
Tato elektrická koloběžka je osazena 200 mm kolečky, která jsou svým komfortem vhodná i na dlouhé vzdálenosti městem. Šířka koleček je 50 mm, čímž je zajištěna větší stabilita v zatáčkách.
Uprostřed rukojetí se nachází integrovaný digitální displej s ovládacími tlačítky. Displej zobrazuje aktuální rychlost, ujetou vzdálenost, ujetou celkovou vzdálenost, stav baterie, aktuální jízdní režim, venkovní teplotu a indikátor předního světla.
Pro zvýšení komfortu na dlouhé vzdálenosti je koloběžka osazena tempomatem, který je možné libovolně aktivovat a deaktivovat.
Mobilitu a snadnou manipulaci při skládání koloběžky zajišťuje nový skládací mechanismus Micro. Při skládání stačí lehce rukama zatlačit dopředu na řídítka a nohou zmáčknout modrou páčku na skládacím mechanismu a máte složeno.
Nášlapná deska koloběžky je vyrobena z jednoho pevného bloku, což zajišťuje maximální pevnost, ale i prémiový vzhled. Délka a šířka nášlapné desky umožňuje jezdci větší stabilitu a komfort během jízdy.
Pro ještě větší zvýšení komfortu je koloběžka odpružená na předním i zadním kolečku. Zadní pružina je ukrytá v konstrukci nášlapné desky. Přední odpružení je v řídítkové tyči nad kolečkem. Jedná se tak o celoodpruženou elektrickou skládací koloběžku.
Merlin X4 je osazena dvěma brzdami. Nožní brzda na zadním kolečku slouží zároveň jako blatník. Regenerační (motorová) palcová brzda, se nachází na levé straně rukojeti.
Koloběžka je vybavena integrovanými zadními LED světly, která při jízdě svítí. Při brzdění se zadní LED rozbliká a zesílí intenzitu svícení. Přední LED světlomet je součást digitálního displeje a lze ho vypnout a zapnout přes digitální displej.
Rukojeti řídítek jsou gumové a mají ergonomický tvar, který zajišťuje dobré držení a komfort. Rukojeti jsou sklápěcí tak, aby koloběžka zabrala co nejmenší prostor.
Klasický stojánek na koloběžce chybí. Byl totiž nahrazen pohodlnější funkcí, která zajistí stání koloběžky ve volném prostoru. Není potřeba se ohýbat ke stojánku, ale stačí nohou povolit skládací mechanismus a nechat koloběžku stát v první fixované poloze.
Pro zvýšení bezpečnosti jsou po stranách koloběžky elegantní reflexní pásky.

Určeno proMěsto
Věkové rozmezí16+
Hmotnost11 kg
Nosnost100 kg
Složené rozměry105 x 14,5 x 32 cm
Barvačerná
SpecialitaNízká váha, 4 režimy
Nastavitelná výškaAno
Výška řídítek90-108,5 cm
Šířka řídítek39 cm
Skládací tyčAno
Velikost koleček200 mm
Šířka koleček50 mm
Materiál kolečekAirless Rubber Tyre
LožiskaABEC 5
Typ baterielithium-iontová
Kapacita baterie7,8 Ah
Napětí36 Voltů
Výkon250 / 500 Wattů
Max. rychlost25 km/h
Dojezd25 km
Čas nabíjení3 hod.
Šířka desky14,5 cm
Délka desky42 cm
Materiál deskyhliník
Výška od země7,5 cm
StojánekNe
Složení rukojetíAno
BrzdaAno
Přední blatníkAno
Zadní blatníkAno
Hmotnost11
BarvaČerná

Další informace

Barva

Černá

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Elektrická skládací koloběžka Micro Merlin X4”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Blue Captcha Image
Refresh

*