Elektrická skládací koloběžka Micro Merlin X4 – výprodej z půjčovny

Sleva!

9.000,00 

Výprodej výborné elektrické koloběžky Micro Merlin X4 z půjčovny. Koloběžka je stará 1,5 roku, záruka od zakoupení 8 měsíců. Oproti fotografiím může nést lak vyšší známky opotřebení, funkčnost perfektní. Možno prohlédnout a vyzkoušet po 3.1.2022 na Hybešově 14.

První verze, baterie měněna letos na jaře.

Doporučujeme!

Koloběžku si můžete před zakoupením vypůjčit a otestovat.

 

Skladem

Katalogové číslo: KOLMICMERX4-1-1 Kategorie: ,

Popis

Elektrická skládací koloběžka Micro Merlin

Micro Merlin je celoodpružená špičková elektrická skládací koloběžka od známého švýcarského výrobce Micro Mobility Systems.
Pevná konstrukce, kvalitní materiály, vynikající odladěná technologie čtvrté generace, velká kolečka a perfektní rodokmen skládacích koloběžek vytváří produkt, který splní veškeré požadavky na mobilitu městského člověka 21. století.
O pohon této elektrické koloběžky se stará motor s výkonem 500 Wattů, který je umístěn v předním kolečku. Maximální rychlost je omezena na 25 km/h.

Dokonalost se skrývá v detailech.
Micro Merlin váží 11 kg a patří tak k nejlehčím elektrickým skládacím koloběžkám na světě a to především díky kvalitním odlehčeným materiálům. Tato extrémně nízká váha umožňuje snadnější přenášení, manipulaci a zlepšuje ovladatelnost samotné koloběžky.
Tato elektrická koloběžka je osazena 200 mm kolečky, která jsou svým komfortem vhodná i na dlouhé vzdálenosti městem. Šířka koleček je 50 mm, čímž je zajištěna větší stabilita v zatáčkách.
Uprostřed rukojetí se nachází integrovaný digitální displej s ovládacími tlačítky. Displej zobrazuje aktuální rychlost, ujetou vzdálenost, ujetou celkovou vzdálenost, stav baterie, aktuální jízdní režim, venkovní teplotu a indikátor předního světla.
Pro zvýšení komfortu na dlouhé vzdálenosti je koloběžka osazena tempomatem, který je možné libovolně aktivovat a deaktivovat.
Mobilitu a snadnou manipulaci při skládání koloběžky zajišťuje nový skládací mechanismus Micro. Při skládání stačí lehce rukama zatlačit dopředu na řídítka a nohou zmáčknout modrou páčku na skládacím mechanismu a máte složeno.
Nášlapná deska koloběžky je vyrobena z jednoho pevného bloku, což zajišťuje maximální pevnost, ale i prémiový vzhled. Délka a šířka nášlapné desky umožňuje jezdci větší stabilitu a komfort během jízdy.
Pro ještě větší zvýšení komfortu je koloběžka odpružená na předním i zadním kolečku. Zadní pružina je ukrytá v konstrukci nášlapné desky. Přední odpružení je v řídítkové tyči nad kolečkem. Jedná se tak o celoodpruženou elektrickou skládací koloběžku.
Koloběžka Merlin je vybavena dvěma brzdami. Nožní brzda na zadním kolečku slouží zároveň jako blatník. Regenerační (motorová) palcová brzda, se nachází na levé straně rukojeti.
Koloběžka je vybavena integrovanými zadními LED světly, která při jízdě svítí. Při brzdění se zadní LED rozbliká a zesílí intenzitu svícení. Přední LED světlomet je součást digitálního displeje a lze ho vypnout a zapnout přes digitální displej.

Rukojeti řídítek jsou gumové a mají ergonomický tvar, který zajišťuje dobré držení a komfort. Rukojeti jsou sklápěcí tak, aby koloběžka zabrala co nejmenší prostor.
Klasický stojánek na koloběžce chybí. Byl totiž nahrazen pohodlnější funkcí, která zajistí stání koloběžky ve volném prostoru. Není potřeba se ohýbat ke stojánku, ale stačí nohou povolit skládací mechanismus a nechat koloběžku stát v první fixované poloze.
Pro zvýšení bezpečnosti jsou po stranách koloběžky reflexní odrazky a pásky.

Jízdní programy koloběžky Merlin:
1. 6km/h – 250W (režim chůze)
2. 20km/h – 300W (režim eko)
3. 25km/h – 400W (režim standard)
4. 25km/h – 500W (režim sport)

Přepínání jednotlivých jízdních programů je vždy před jízdou a je velice pohodlné: Stiskněte palcovou brzdu (levá strana) a držte jí stisknutou. Zapněte koloběžku a 1-4 stiskněte palcový pedál (pravá strana), čímž si změníte a navolíte jízdní režimy. (Samotné přepínání jízdních režimů se na displeji nezobrazuje).

Základní údaje:
Baterie: lithium-iontová baterie značky s kapacitou 7,8 Ah.
Napětí: 36 Voltů
Výkon: 250 / 500 Wattů
Dojezd: 25 km
Čas nabíjení: 3 hod.

Součástí balení: elektrická koloběžka Merlin, adaptér pro nabíjení, inbusové klíče, zadní odrazka, boční zátka rukojeti, návod.

Jedinečnost

  • velice lehká elektrická koloběžka
  • jednoduché skládání přes nožní mechanismus
  • přední i zadní odpružení
  • tempomat
  • přehledný displej s LED světlem
  • zvýšená světlá výška

 

Určeno pro Město
Věkové rozmezí 16+
Hmotnost 11 kg
Nosnost 100 kg
Složené rozměry 105 x 14,5 x 32 cm
Barva černá
Specialita Nízká váha, 4 režimy
Nastavitelná výška Ano
Výška řídítek 90-108,5 cm
Šířka řídítek 39 cm
Skládací tyč Ano
Velikost koleček 200 mm
Šířka koleček 50 mm
Materiál koleček Airless Rubber Tyre
Ložiska ABEC 5
Typ baterie lithium-iontová
Kapacita baterie 7,8 Ah
Napětí 36 Voltů
Výkon 250 / 500 Wattů
Max. rychlost 25 km/h
Dojezd 25 km
Čas nabíjení 3 hod.
Šířka desky 14,5 cm
Délka desky 42 cm
Materiál desky hliník
Výška od země 7,5 cm
Stojánek Ne
Složení rukojetí Ano
Brzda Ano
Přední blatník Ano
Zadní blatník Ano
Hmotnost 11
Barva Černá
Elektrická skládací koloběžka Micro Merlin X4 – výprodej z půjčovny

Další informace

Barva

Černá

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Elektrická skládací koloběžka Micro Merlin X4 – výprodej z půjčovny“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Blue Captcha Image
Refresh

*

Přesunout se na začátek