BROOKS C17 – oranžová

3.290,00 

Sedlo z přírodního kaučuku

Dostupnost: Skladem

- +
SKU: C201000A06317 Kategorie: Štítky: , Značka:
Zobrazit historii cen

Cambium C17 je pohodlné sedlo pro cyklistiku, dojíždění do práce, gravel a cykloturistiku díky odolné vrchní části z vulkanizované pryže, která nabízí flexibilní výkon a celodenní ochranu před nepříznivým počasím. Sedlo C17 je vhodné pro sportovní posez, odmění se vám zvýšeným výkonem na dlouhých cestách a přizpůsobí se pro přirozené pohodlí. Nejlepší sedlo pro vše od závodů až po příležitostné dobrodružství, C17 nevyžaduje žádnou údržbu a je vždy připraveno pro jízdu za každého počasí a na všech cestách.
První sedlo z řady Cambium, které bylo na trh uvedeno v roce 2013. I když se může zdát, že Brooks se odklonil od klasického přírodního materiálu, není tomu vůbec tak. Cambium je vyrobeno z přírodního kaučuku s nalisovanou organickou bavlnou, a i když je celý výsledek odolný proti povětrnostním vlivům, je to stále Brooks, jak má být, kompletně vyrobený z přírodních materiálů.
C17 je obdobou známého a velmi populárního koženého modelu B17 , které je často používáno pro běžnou cykloturistiku, ale i pro dálkové cesty.
 
Vyzkoušejte sedlo na 14 dní ZDARMA zde »

Výrobce: BROOKS

Dodavatel: Kolomotion, s.r.o., IČ: 21002215 DIČ: CZ21002215, +420 777 298 229, info@kolomotion.cz

Děkujeme

Budeme vás kontaktovat v nebližší možné době.

Vaše osobní data budou použita pouze za účelem reakce na váš dotaz.
Přejít nahoru