Tag Archives: Popracovní vyjížďka

13Zář/16

15. popracovní vyjížďka

Patnáctá popracovní vyjížďka v roce 2016.

Na 15. PPV se vydáme areálem Riviéry k Velodromu a odtud po cyklostezce do Bystrce, okolo Zoo Brno k hrázi Brněnské přehrady a na limču na Přístaviště. Pokračovat budeme do Žabovřesk k Rosničce.

Sraz ve středu 14.9.2016 v 18 hodin na mostě u Ronda.

Světýlka s sebou.

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1080773732006215/

riviera-velodrom

Na středeční popracovní vyjížďce a také v následujících dnech na prodejně v Brně na Hybešově budete moci vyzkoušet terénní koloběžku Morxes Adventure Rapid.

morxes-adventure-rapid

Morxes Adventure Rapid

07Zář/16

14. popracovní vyjížďka – Brnem křížem krážem

Čtrnáctá popracovní vyjížďka v roce 2016.

Na této středeční popracovní vyjížďce zvolíme poněkud netradiční trasu. Nejprve klasicky od Ronda po cyklostezce, kde u Olympie zahneme na Holásky, které nabízejí kupu neprobádaných zajímavých míst – Holásecká jezera, Balbínův pramen.. Od tama hurá podél Černovického hájku na Framěrovo náměstí a svitavskou cyklostezku. Po Mlýnské se pak stočíme na centrum, kde dáme závěrečné diskusní pivo.

Plánovaná trasa: https://mapy.cz/s/12D9H

Sraz ve středu 7.9.2016 v 18 hodin na mostě u Ronda.

Světýlka s sebou 😉

Na vyjížďce bude možné si vyzkoušet rychlou silniční koloběžku Morxes Monza.

FB událost: https://www.facebook.com/events/959110244218720/

brnem-krizem-krazem

30Srp/16

13. popracovní vyjížďka – okolo Priglu

Třináctá popracovní vyjížďka v roce 2016.

Ve středu po práci vyrazíme od Ronda přes Anthropos a Včelínek okolo Priglu. Vyjížďka to bude pohodová, cca. 25 km dlouhá.

Trasa vyznačená v mapě: https://mapy.cz/s/11jH0

rondo-a-okolo-priglu

Kdo by se necítil na objezd přehrady, může se skupinou „V“ rozbít základní tábor ve Včelínku a zde počkat na skupinu „P“, která pojede okolo Priglu.

Sraz ve středu 31.8.2016 v 18 hodin na mostě u Ronda.

Světýlka s sebou 😉

Na vyjížďce bude možné si vyzkoušet rychlou silniční koloběžku Morxes Monza.

morxes-monza-1 morxes-monza-2

Morxes Monza v Brně

Morxes Monza v Brně

22Srp/16

Týden plný koloběžkových akcí v Brně a okolí

Předposlední srpnový týden vypadá z hlediska vyžití koloběžkářů na Brněnsku velmi zajímavě! Na koloběžce můžete vyrazit již ve středu v rámci popracovní vyjížďky bezpečně po cyklostezce podél Svitavy a Svratky, v sobotu se vydat z Obřan až do Vyškova či si zajezdit na Masarykově okruhu.

První akcí, které se můžete zúčastnit, je tradiční středeční popracovní vyjížďka. Tentokrát vyrazí koloběžkový peloton podél břehů řek Svitavy a Svratky. Od Ronda se pojede na jih do Modřic, zpátky pak svitavskou cyklostezkou do Černých Polí. Sraz je ve středu v 18:00 na mostě u Ronda. Událost najdete na FaceBooku: 12. popracovní vyjížďka – po březích Svratky a Svitavy.

bkg-hura-na-vylet

Sobota bude patřit delšímu výletu pro zkušenější koloběžkáře. Pojede se z Obřan přes Líšeň a Mokrou-Horákov do Vyškova, převážně krásnými lesy mimo frekventované dopravní tepny. Zakončení jízdy v pivovaru Vyškov na „Gruntovačce“ – můžete se těšit na moravské speciality na grilu a živou kapelu Fernet Blues. Zpátky do Brna se pojede vlakem. Sraz výletníků je v 10:00 na konečné tramvaje 4 v Obřanech. Událost na FB: Z Obřan do Vyškova, Srpnová Gruntovačka

obrany-vyskov

Pokud vás po sobotě ještě nebudou bolet nožky, můžete se přidat na světelnou večerní jízdu Brnem, kterou pořádá Brno InLine. Startuje se ve 20:00 z Moravského náměstí. Hudební doprovod bude zajišťovat rádio Krokodýl a Free Radio. S sebou si vezměte co nejvíce všemožných světýlek 🙂 Tato akce je určena pro bruslaře i koloběžkáře. Událost na FB: Srpnová světelná večerní jízda Brnem

Masarykův okruh

Masarykův okruh

V neděli si určitě nenechte ujít mimořádnou jízdu na Masarykově okruhu, kterou pořádá opět Brno InLine – Dana Stračárová a Radomil Dojiva. Můžete si projet celou délku Masarykova okruhu stejně tak, jako závodníci Moto GP v uplynulém víkendu. Na okruh můžete vyjet na bruslích, koloběžkách, longboardech, kolech nebo si jej oběhnout. Vstupné je 50,- Kč a s sebou si určitě vezměte přílbu. Událost a další info na FB: Mimořádná jízda na Masarykově okruhu – celá délka!

01Srp/16

Devátá popracovní vyjížďka 2016 – Beethovenova

Poznávací vyjížďka po širším centru Brna s podtitulem – bezpečně městem. Zakončení v Obřanech.

Trasa povede netradičně nejprve přes centrum a ulici Beethovenovu, pokračovat do parku Lužánky a dále do Husovic a Bílovic nad Svitavou. Z Bílovic se pojede část trasy po druhém břehu do Obřan a dále nahoru do Černých Polí a Králova Pole.

Sraz ve středu 3.8.2016 v 18 hodin na mostě u Ronda.
Dělka trasy cca. 25 km.

Akce se koná, nebude-li pršet.

zkuskolobku-mibo-gt-recenze-01